O nas

Pierogowe Inspiracje to rodzinne przedsiębiorstwo działające na terenie Krakowa. Już od 2012 roku dostarczamy szeroką gamę wyrobów garmażeryjnych na krakowskie stoły.

Jakość i smak naszych pierogów, naleśników, gołąbków, krokietów są dla nas najważniejsze, bo wiemy, że jest to kluczowe również dla naszych Klientów. Dlatego oferujemy całą gamę zarówno tradycyjnych jak i nowoczesnych smaków, które potrafią sprostać najbardziej wyrafinowanym gustom. Wierzymy, że wysoka jakość i świeżość składników jest gwarancją sukcesu kulinarnego, dlatego w taki właśnie sposób tworzymy nasze wyroby. Sięgając po nasze produkty ma się pewność, że są one zdrowe i smaczne.

Naszym priorytetem są proste i naturalne receptury. Nie stosujemy żadnych sztucznych dodatków, konserwantów czy polepszaczy smaku. Również dlatego nasze produkty są zawsze świeże. Świadczy o tym nie tylko krótki termin ważności, ale przede wszystkim fakt, że w naszych sklepach towar nie jest oferowany naszym Klientom dłużej niż przez jeden dzień.

Zależy nam na budowaniu naszej firmy w oparciu o ludzi których znamy i którzy tworzą jakość życia w najbliższej nam przestrzeni, dlatego do naszych wyrobów używamy jedynie najwyższej jakości składników, zaopatrując się u lokalnych producentów. Do naszych dostawców należą takie przedsiębiorstwa jak nowosądeckie Zakłady Mięsne Szubryt, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Limanowa i Polskie Zakłady Zbożowe PZZ w Krakowie.

Jesteśmy zawsze blisko naszych Klientów, słuchając w jaki sposób możemy poszerzać i ulepszać naszą ofertę. Włączamy się również w budowanie dobrosąsiedzkiej społeczności, uczestnicząc w organizowanych wydarzeniach i wspierając lokalne inicjatywy.